مکمل

مکمل آگماتین (Agmatine) چیست ؟

مکمل آگماتین (Agmatine) چیست ؟

آگماتین
مکمل آگماتین – Agmatine امروزه به عنوان یک مکمل بسیار مفید و موثر در ورزش بدن سازی مورد بهره برداری قرار میگیرد. آگماتین در بدن پس از مصرف مکمل های آرژنین به صورت آگماتین سولفات به وجود می آید و برخی از اثرات داروشناسی آن در حوزه پزشکی و ورزشی هنوز در حال بررسی است . آگماتین از بروز درد در تمرینات سنگین جلوگیری می کند  و در بدنسازان  به ویژه در مرحله بازسازی  و بعد از تمرین (جلوگیری از بروز دردهای بعد از تمرین) موثر میباشد . تاثیر مفید دیگر  این مکمل در جلوگیری از آسیب های مغزی نیز اثبات شده است. این مکمل  موجب بالارفتن  استقامت عضلانی ، بهبود در اجرای حرکات ورزشی و نیز کاهش  چربی می شود .
استفاده از این مکمل به صورت مستقیم توصیه نمی شود . برای مثال مقدار اندکی از این محصول در مکمل آیمنو اسید BCAA شرکت Bpi Sports یافت می شود .

آمینو BPI SPORTS BEST BCAA -BCAA™

بست بی سی دبل ای (BEST BCAA)  جوایز گوناگونی را به عنوان برترین آمینو اسید BCAA دنیا کسب نموده است٬زیرا BEST BCAA تنها حاوی آمینو اسید های شاخه ای نیست و در آن موارد مغذی دیگری به کار رفته است مانند  روغن آووکادو ، روغن نارگیل ٬ سی ال ای (CLA) و همچنین آگماتین (Agmatine) یافت میشود . مصرف آگماتین (آگماتین سولفات)  باعث بهبود درد های عصبی, مراقبت در برابر سکته مغزی و بهبود وضعیت سلامت کلی بدن میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *